המלצות עסקיות

על דוד זמור


מתי וכסלר

מייסד מכללת כוונה

מרגיש שכמה נקודות פנימיות עשו לי שידרוג בנינוחות שלי ביחסים שאני יוצר עם אנשים בזמן שאני מוכר להם תוכניות וקורסים, להיות בתשומת לב למשחק התפקידים הנכון !

המלצה חמה שלי גם לעסקים גדולים שמוכרים מוצרים אפילו ב 100,000₪ דוד יכול לעזור לכם לשדרג את תהליך המכירה להיות נינוחים איתו ולסגור!


רפאל כהן

מאמן אישי

ללמוד מכירות אצל דוד זמור זה ללמוד איך להיות נינוח במכירה… בלי זיוף בלי לעגל פינות אלא מיושב בדעתך ! 


סעדיה גורדצקי

מנהל המרחב הכפרי של תנועת ' אור '

ללמוד מכירות אצל דוד זמור זה ללמוד איך למכור בלי להתעייף ! דוד אלוף בלהקשיב לאנשים ולתת מקום לעולם שלהם ובאופן הזה אתה מוכר בלי להשקיע שום אנרגיה, מצריך רק הקשבה שיקוף ונתינת מקום !

שני הדברים החזקים אצל דוד זה יכולת שלו לספר סיפור, לכל דבר יש לדוד סיפור עליו, והדבר השני זה היכולת להסתכל על כל סיטואציה עם קצת הומור וחיוך ובאותו רגע היא הופכת לפחות כבדה ומעיקה ! 

איילת זילברמן

מאמנת אישית

ללמוד מכירות אצל דוד זמור זה ללמוד איך למכור בלי להתעייף ! דוד אלוף בלהקשי לאנשים ולתת מקום לעולם שלהם ובאופן הזה אתה מוכר בלי להשקיע שום אנרגיה, מצריך רק הקשבה שיקוף ונתינת מקום !

שני הדברים החזקים אצל דוד זה יכולת שלו לספר סיפור, לכל דבר יש לדוד סיפור עליו, והדבר השני זה היכולת להשתכל על כל סיטואציה עם קצת הומור וחיוך ובאותו רגע היא הופכת לפחות כבדה ומעיקה ! 

בני גל - הרב וינר

מייסדי מיזם תג"ל

שלום לך, דוד !

פנינו אליך, בני גל, מייסד "אימון יהודי" ואני, צוריאל ווינר, ראש בית מדרש 'רעוא' עם מיזם חינוכי חדש, תג"ל – תלמוד גשר לחיים. המיזם עוסק בהפצת דרך שנקראת "אימון תלמודי", שילוב של שפה וכלים של אימון יהודי בתוך לימוד והוראת גמרא. המטרה של המיזם היא לחבר בין לימוד סוגיות בגמרא לבין נושאים שמעסיקים אותנו בחיי היום-יום שלנו.

רצינו לעבור משלב של גיבוש החזון, מחקר ופיתוח ותכנון-לשלב של עשייה, הפצת הבשורה שלנו לציבור. מיקדנו היטב בעבודה איתך את קהל יעד שלנו ואת המסרים שלנו. והעיקר: הוצאנו חוברת, סילבוס להשתלמות למורים לגמרא. זה בשבילנו הישג חשוב; יש עכשיו בידינו חומר מוגמר טוב. יש בתוך החוברת מסרים ברורים וכלים מעשיים שיטתיים. גיבשנו בהכוונה שלך משהו שאנחנו עובדים עליו במשך שנים – והצלחנו לגבש את זה למוצר מוגמר. לפני כן זה היה מפוזר במחשבות, בטיוטות ובמאמרים רבים… עכשיו זה נמצא בעולם, נולד!

זה נותן תחושה פנימית שיש משהו מוצק ביד שיהווה בסיס חזק לעבודתנו בהמשך. דוד, אתה אדם חכם מקצועי, והעמדת את המקצוענות שלך לשירותנו. אתה בהחלט קידמת אותנו, גיבשת אותנו. יכולנו להוציא מוצר מעולה, וזה צעד מאוד גדול בשבילנו. שמח שעבדנו ביחד, שהתקדמנו ביחד. יש לך מניות רבות בפרויקט תג"ל גם בעולם הזה וגם בעולם הבא.

תודה רבה לך, דוד

הרב יוני סעדה

מנהל ת"ת דרך האבות – אפרת

פנינו לדוד מתוך מקום של ריפוי, המערכת שלנו כתלמוד תורה מוביל בגוש עציון, עברה תהליך של פינוי מנתיב האבות והגענו לגירעונות תקציביים…   

חיפשנו איש מקצוע, ייעוץ ארגוני דווקא מבחוץ, מצאנו את דוד זמור, קיבלנו עליו הרבה המלצות, הלכנו אחריו, זה לא היה פשוט לנו ממקום של גירעון לעשות תהליך ולהשקיע כסף, אבל ידענו בבירור שכשמשקיעים כסף במקום שהוא ריפוי זה דבר מרפא ועוזר. עשינו את התהליך ואנחנו לא מתחרטים לרגע, דוד היה מאד מאד מקצועי, בעיקר ממקום של הקשבה, אוזן קשבת, הוא היה נוכיח איתנו. דוד עזר לנו לעשות תהליך של גיבוש קבוצתי שהתהליך הזה עם הכוחות הפנימיים שהיו לנו בתוך הצוות, פשוט יכולנו להיות מונפים כלפי מעלה! וזה מה שקרה ברוך השם, היום הצלחנו לקום על הרגליים, דבר שלא היה מובן מאליו ולא פשוט.

הרגשנו את הברכה, את עצמינו הרבה יותר, הבנו כל אחד מה המקום שלו, ובעיקר ממקום של הקשבה אישית פנימית שלמדנו להקשיב אחד את השני בתוך הצוות. תהליך מאד מבורך, ממליץ בחום!

רחוב הירקון 67 בני-ברק│טל': 03-5558966│ www.yaronor-law.co.il

עוסק בתחום הציבורי (משפט מנהלי/רשויות) בעל עסק עצמאי. אל דוד הגעתי במטרה למצוא דרכים לגיוס לקוחות. הייתי בטוח כי אני יודע מהן מטרותיי, וכל רצוני היה – יצירת כלים להרחבת מעגל הלקוחות.

דוד – לא מקבל שום דבר כמובן מאליו. בסבלנות ועקביות חשף יחד עמי יכולות, דרכי עבודה מעודפים, מטרות… וביחד, בהדרכתו גיבשנו מחדש מטרות התואמות את נקודות החוזקה שלי. בדיעבד התברר כי גיבוש המטרות מחדש היה קריטי למיתוג המשרד.

בנוגע לצורת העבודה עם דוד, ברצוני לציין כי יש לו יכולות הקשבה והבנה מעמיקות ביותר, המאפשרות לו להציע דרכי פעולה התואמים את מבנה אישיותו וצרכיו של בעל העסק אותו הוא מכוון. דוד חושב פתוח, ער לניואנסים דקים, ומאפשר גם כיווני התפתחות לא קונבנציונליים. עברתי בעזרת דוד מהפך משמעותי בהתייחסותי לעסק. מדובר בתהליך שנתן לי את המוטיבציה והכלים לבחור בתיקים משפטיים כבדי משקל התואמים את המודל העסקי שנבנה ותכונות החוזק שנחשפו בהליך הכיוון.

ממליץ בחום רב.