המלצות

על דוד זמור

מתי וכסלר

מייסד מכללת כוונה

כל פעם שאני מרגיש צורך ביישוב הדעת, אני קופץ לדוד וקובעים חברותא, עובדים על הדברים החשובים לי, ואיכשהו את כל הספקות בחברותא שלנו אנו פותרים…

הרב מאיר טויבר

ראש מחלקה הישראלית במכון מאיר

דוד… המפגש אתך מעשיר ומעצים, האישיות שלך מקרינה נחת שמחה רגיעה הבנה קבלת האחר… יש לך הוויה של אדם עדין ומקשיב יחד עם כלים מאורגנים

יואב שורק

הוגה דעות – עורך 'השילוח' – מייסד מוסף שבת של מקור ראשון

דוד הוא לא מטפל הוא חברותא! ובכל זאת אחרי שאתה מדבר איתו המון בעיות נפתרות… תמיד חברותא זה דבר טוב וכשהיא מצוידת בכלים מקצועיים זה עושה נפלאות…

ד″ר מיכאל אבולעפיה

פסיכיאטר ילדים ונוער

דוד אדם טוב וישר ויחד עם המיומנות המקצועית שלו הוא מסוגל לעזור להרבה מאד אנשים עם מתחים.

ד″ר מרדכי ליפו

רופא וחוקר – מייסד שיטת כינור לב

דוד אחד ממטפלי כינור לב (ביופידבק) הטובים שלנו. הוא בעל הקשבה מיוחדת ואני ממליץ לכל מי שזקוק לנחת פנימית לפנות אליו…

 הרב בוצ'קו

ראש ישיבת היכל אליהו – רב הישוב כוכב יעקב

דוד, בוגר הישיבה שלנו, אדם ישר ואמין ואני מאחל לו הצלחה מכל הלב.

בני גל - הרב וינר

מייסדי מיזם תג"ל

שלום לך, דוד !

פנינו אליך, בני גל, מייסד "אימון יהודי" ואני, צוריאל ווינר, ראש בית מדרש 'רעוא' עם מיזם חינוכי חדש, תג"ל – תלמוד גשר לחיים. המיזם עוסק בהפצת דרך שנקראת "אימון תלמודי", שילוב של שפה וכלים של אימון יהודי בתוך לימוד והוראת גמרא. המטרה של המיזם היא לחבר בין לימוד סוגיות בגמרא לבין נושאים שמעסיקים אותנו בחיי היום-יום שלנו.

רצינו לעבור משלב של גיבוש החזון, מחקר ופיתוח ותכנון-לשלב של עשייה, הפצת הבשורה שלנו לציבור. מיקדנו היטב בעבודה איתך את קהל יעד שלנו ואת המסרים שלנו. והעיקר: הוצאנו חוברת, סילבוס להשתלמות למורים לגמרא. זה בשבילנו הישג חשוב; יש עכשיו בידינו חומר מוגמר טוב. יש בתוך החוברת מסרים ברורים וכלים מעשיים שיטתיים. גיבשנו בהכוונה שלך משהו שאנחנו עובדים עליו במשך שנים – והצלחנו לגבש את זה למוצר מוגמר. לפני כן זה היה מפוזר במחשבות, בטיוטות ובמאמרים רבים… עכשיו זה נמצא בעולם, נולד!

זה נותן תחושה פנימית שיש משהו מוצק ביד שיהווה בסיס חזק לעבודתנו בהמשך. דוד, אתה אדם חכם מקצועי, והעמדת את המקצוענות שלך לשירותנו. אתה בהחלט קידמת אותנו, גיבשת אותנו. יכולנו להוציא מוצר מעולה, וזה צעד מאוד גדול בשבילנו. שמח שעבדנו ביחד, שהתקדמנו ביחד. יש לך מניות רבות בפרויקט תג"ל גם בעולם הזה וגם בעולם הבא.

תודה רבה לך, דוד

ישיבת בני עקיבא נר תמיד

חשמונאים

לכבוד הרב דוד זמור

שמחנו להשתתף בשתי הרצאות של דוד זמור לרמי"ם ולמורים בנושא קשר אישי ושיחות אישיות. ההרצאות היו מעניינות ותורמות לכל המורים. בהרצאות דוד שילב היבטים אישיים מחייו המעניינים, מתודות, תרגילים וכלים מעשיים ליצירת קשר משמעותי והקשבה אמיתית לתלמידנו. בהרצאה דוד היה קשוב לשומעים, נתן לכל מי שרצה אפשרות לערער או להוסיף.

נשמח להמשך עבודה עם דוד.

רמי אלגרבלי ישיבת בני עקיבא נר תמיד, חשמונאים

הרב יוני סעדה

מנהל ת"ת דרך האבות – אפרת

פנינו לדוד מתוך מקום של ריפוי, המערכת שלנו כתלמוד תורה מוביל בגוש עציון, עברה תהליך של פינוי מנתיב האבות והגענו לגירעונות תקציביים…   

חיפשנו איש מקצוע, ייעוץ ארגוני דווקא מבחוץ, מצאנו את דוד זמור, קיבלנו עליו הרבה המלצות, הלכנו אחריו, זה לא היה פשוט לנו ממקום של גירעון לעשות תהליך ולהשקיע כסף, אבל ידענו בבירור שכשמשקיעים כסף במקום שהוא ריפוי זה דבר מרפא ועוזר. עשינו את התהליך ואנחנו לא מתחרטים לרגע, דוד היה מאד מאד מקצועי, בעיקר ממקום של הקשבה, אוזן קשבת, הוא היה נוכיח איתנו. דוד עזר לנו לעשות תהליך של גיבוש קבוצתי שהתהליך הזה עם הכוחות הפנימיים שהיו לנו בתוך הצוות, פשוט יכולנו להיות מונפים כלפי מעלה! וזה מה שקרה ברוך השם, היום הצלחנו לקום על הרגליים, דבר שלא היה מובן מאליו ולא פשוט.

הרגשנו את הברכה, את עצמינו הרבה יותר, הבנו כל אחד מה המקום שלו, ובעיקר ממקום של הקשבה אישית פנימית שלמדנו להקשיב אחד את השני בתוך הצוות. תהליך מאד מבורך, ממליץ בחום!

טוביה  ברנשטיין

יזמות חינוכית בעולם החרדי

הייתי במצב של כאוס מוחלט בחיים, הכל היה מבולגן "תוהו בוהו שרק הולך ונהיה יותר גרוע"…

פריצת הדרך הכי גדולה הייתה כשדייקנו מה ה"אומר שלי בעולם"… היה לי פתאום ברור מה אני רוצה!

נתנאל גימאני

מחנך ומכוון הורים

למדתי לשחרר מבחירה ולהיות שמח במי שאני.

אישתי אומרת: "קיבלתי בעל רגוע, הילדים שלי קיבלו אבא רגוע יותר! איזה כייף לראות אבא שחוזר מיום עבודה עם כוחות ולא ממוטט פנוי לשחק עם הילדים ורגוע בבית"

רחוב הירקון 67 בני-ברק│טל': 03-5558966│ www.yaronor-law.co.il

עוסק בתחום הציבורי (משפט מנהלי/רשויות) בעל עסק עצמאי. אל דוד הגעתי במטרה למצוא דרכים לגיוס לקוחות. הייתי בטוח כי אני יודע מהן מטרותיי, וכל רצוני היה – יצירת כלים להרחבת מעגל הלקוחות.

דוד – לא מקבל שום דבר כמובן מאליו. בסבלנות ועקביות חשף יחד עמי יכולות, דרכי עבודה מעודפים, מטרות… וביחד, בהדרכתו גיבשנו מחדש מטרות התואמות את נקודות החוזקה שלי. בדיעבד התברר כי גיבוש המטרות מחדש היה קריטי למיתוג המשרד.

בנוגע לצורת העבודה עם דוד, ברצוני לציין כי יש לו יכולות הקשבה והבנה מעמיקות ביותר, המאפשרות לו להציע דרכי פעולה התואמים את מבנה אישיותו וצרכיו של בעל העסק אותו הוא מכוון. דוד חושב פתוח, ער לניואנסים דקים, ומאפשר גם כיווני התפתחות לא קונבנציונליים. עברתי בעזרת דוד מהפך משמעותי בהתייחסותי לעסק. מדובר בתהליך שנתן לי את המוטיבציה והכלים לבחור בתיקים משפטיים כבדי משקל התואמים את המודל העסקי שנבנה ותכונות החוזק שנחשפו בהליך הכיוון.

ממליץ בחום רב.

אורטל גבריאל

עיצוב גרפי ואימון אישי 

לחוצה מטבעי, מחויבת לתוצאות, חוששת להיכשל/לאכזב. הרבה פעמים זה מונע ממני לפעול ולהתקדם בתחומים שונים. פניתי לתהליך כדי להתקדם בתחום התעסוקתי. בסופו של דבר התהליך השפיע על תחומים נוספים כמו ניהול זמן, תקשורת ויחסים בין-אישיים.

התחלתי לשים לב יותר לזמנים ולארגן את המשימות שלי באופן מסודר ומחובר יותר למציאות. דבר שעזר לי להיות ממוקדת יותר בסדר יום ובשיחות עם אחרים. היום אני אומרת בטבעיות ובנימוס "לא" לבקשות של אחרים, כשלא מסתדר לי לעשות אותן. ופחות מנסה לרצות את כולם.

דוד איפשר לי להביא את החלומות שלי לתהליך באמצעות עין טובה, סבלנות ואמונה. מה שאפשר לי לגבש מעין כלי אישי לבירור הרצונות שלי, כלי שליווה את כל התהליך ומשמש אותי גם אחריו.

נועם קדושים

מרצה│יועץ חינוכי│מכוון להצלחה בלימודים

השגתי בעקבות התהליך התפתחות מקצועית ואישית כמרצה ומנחה קבוצות – הבאה לידי ביטוי בכמות של המשתתפים ובאיכות של ההנחיות באופן חוויתי ומקצועי.

בנוסף בעקבות התהליך והשינוי שעברתי אני מרשה לעצמי לבקש, וגם מקבל, סכומים גבוהים בלפחות פי-2 עבור הסדנאות שאני מעביר. אני מרגיש עם זה שלם לגמרי ויודע שהערך שהמשתתפים מקבלים שווה את הסכומים הגבוהים שאני מבקש.

דוד ידע לראות אותי בגדולתי, מה שאפשר לי לצמוח לשם בקלות ובפשטות. ממליץ לכל אחד שמעוניין בתוצאות גדולות וטובות יחד עם רוגע ונינוחות. מתוך הקשבה לרצון, בהירות וסדר במציאות.

אסיה לימפנוביץ

מתכנתת│מעבירה שיעורים באגדות חז"ל

בעקבות התהליך עם דוד, התחלתי יותר לשים לב לאיכויות שלי שאני רגילה לחשוב שאין לי אותם מספיק, כמו יכולת עשייה ויצירתיות. אני עושה יותר מתוך תחושה ש"אני רוצה ובוחרת" מאשר "אני חייבת".

אחרי שנתיים של נסיונות כאלה או אחרים אני מתחילה את הבוקר מהתבוננות ופרק תהילים – וזה משמעותי בשבילי לכל היום. וגם פעילות גופנית התחלתי לעשות בשמחה!!

הרגשתי מרחב מאוד בטוח לשתף במה שקורה לי בכנות ובפשטות. יחד עם זאת הרגשתי שאני אחראית לגמרי על תוכן השיחות ועל התוצאות. השילוב הזה עבד יוצא מן הכלל. נחת, עין טובה, חגיגת הצלחות, כנות – כל זה איפשר את התוצאות שהגיעו כאילו מעצמן בלי מאמץ מיוחד.  יש לדוד הוויה של נינוחות, בטחון, אמון, הרבה הבנה ורגישות בלי מעורבות רגשית.

הכי משמעותי עבורי היה שינוי הוויה שלי בשיחות שלי ואולי בחיים בכלל. מעכשיו אני יודעת ומרגישה שהנחת והאפקטיביות  מתקיימות אצלי ביחד בו זמנית ובשבילי זה תוצאה ענקית.

צופיה גרינפלד

מאמנת נשים להשקעה בבית ובעצמן באהבה

אתה נותן תחושת ביטחון והובלה מתוך הרבה שמחה וצחוק יחד עם מקצועיות. מהפגישות איתך  ראיתי שבאמת אפשר להיות סופר אפקטיבי וגם רגוע וזה מעורר השראה. מורגשת בך אהבת האדם בראיית הטוב בו

שמעון בנימיני

אימון אישי/עסקי

דוד מומחה להשגת נחת ורוגע תוך מיקוד בהשגת תוצאות במציאות

דוד בהווייתו נעים נינוח וקשוב ומאשר מרחב בטוח לצמיחה אישית…

יאיר וכטל

אומן

משהו בתהליך היה כמו לנקות שכבות של אבק מעל רצונות חלומות וערכים שנשכחו בי ולאט לאט להחזיר אותם לחיים…

למדתי ממך שיעור בעין טובה, על עצמי, על חיי, על הקדוש ברוך הוא, ואני חושב שעין טובה שכזאת יש בה כוח להצמיח…

רב יצחק לוי

רב בישיבת הר עציון

אני מרגיש תנועה בקצב תוך ביטחון גדול בדרכך תוך מקצועיות ונחת…

ואני סומך על כך שהמתכוונים שלך יוכלו ללמוד איך ללמוד ולחיות בנחת בשמחה ובשלווה, ומתוך כך יוכלו לצמוח באופן אישי ולהתקדם בבטחה במציאות לעבר יעדיהם.  ישר כח גדול ובברכת טוב

ראובן מלכי

מטפל גוף/נפש

שמי ראובן נשוי אב לשלושה ילדים, גר בבת עין מטפל גוף נפש קרוב לחמש עשרה שנה.

בתהליך עם דוד למדתי להסתכל על עצמי בעין טובה, לא רק דרך השיפוטיות שלי. ולגלות שזה לא פחות אפקטיבי. קיבלתי החלטות חשובות, וגם רצון גדול לעשות תהליך בתוך המשפחה.

יהודה צאירי

קרית ארבע

יש לך מלא כלים ובנוסף אישיות שמשדרת המון רוגע והקשבה ביחד עם עשייה ממוקדת והרבה חוש הומור…

רמי פדידה

מטפל גוף נפש

דוד יש לך יכולת לחייך ולרתק את כל מי שאתה בה עימו במגע. אתה מקרין שקט נפשי ורוגע והקשבה ואמפטיה והקשבה.

שרה אברמוביץ

מאמנת נשים לחיות בשמחה

דוד, יש לך יכולת לשלב תרגילי הרפיה עם תכנון התפתחות אישית שזה דבר מאד נדיר ומאפשר התקדמות אדירה במציאות

ברק דרור כהן

יועץ חינוכי ומאמן אישי

כמאמן אישי הרגשתי אצל דוד שילוב מיוחד בין מיקוד חזק במטרה ובמציאות יחד עם זרימה ורוגע. השילוב הזה נדיר ומנצח לדעתי. לא במקרה בחרתי לעשות אצלו שיחות כיוון על החלטה מאד גורלית ויצאתי מאד מרוצה מהתוצאה

אבלין ממו

אשקלון

● הרגשתי הרבה יותר טוב וחזקה

● כל הכאבים של הפיברומיאלגיה נעלמו! 

● שמתי לב גם שהסוכרת שלי פחתה, ואני משתמשת בפחות מנות אינסולין

●  אני גם הרבה פחות דואגת

 

ג'וזיאן ממן

אשקלון

היו לי כאבי ראש ממש רציניים – מגרנות – והייתי חייבת לקחת כדורים דיי חזקים. תוך כדי התהליך עם דוד יכולתי כבר לצמצם את מינון הכדורים בחצי!   בשבועות האחרונים לא לקחתי אפילו כדור אחד! למרות שהיו דווקא שבועות מאד אינטנסיביות…

בוודאי אני ממליצה על התהליך אבל אני לא ממליצה רק לאנשים לחוצים אלא ממש לכולם (ואולי יותר לגברים 🙂 )

 

אבלין ממו

אשקלון

הייתי בפרשת דרכים, בדיוק איבדתי את אימא שלי, והרגשתי מאד רע, הייתי ממש סובלת. כל כך סבלתי שלא יכולתי לישון, הייתי סובלת יומם ולילה וזה היה בלתי נסבל.  היו לי כאבים כל פעם שהייתי נושמת, הרגשתי כמו גולה ענקית בתוך החזה שלי. וזה לא היה בראש שלי זה היה ממש פיזי. הבנתי שאני צריכה לקחת את עצמי בידיים ושאם אמשיך ככה, אני יכולה להתדרדר עד לדיכאון מאד עמוק… וטוב יש לי ילדים יש לי נכדים…

דוד איש מאד רגוע ועם המון סבלנות. הוא יודע להקשיב בדיוק כמו פסיכותרפיסט וזה היה לי מאד חשוב. הוא לקח את הזמן להקשיב לי, הרגשתי שאני יכולה לסמוך עליו. עצם ההקשבה שלו הרגיעה אותי. התהליך הזה היה מאד מאד חיובי, זה ממש שינה אותי לגמרי ובפרק זמן כל כך קצר, בפחות מ4 חודשים, אני ממש ההיפך ממה שהייתי, אפשר להגיד אפילו יום ולילה.

היום אני הרבה פחות מתעצבנת, אני יותר רגוע, וגם היה לי את האומץ לעשות דברים שלא חשבתי שאני יכולה לעשות ובסוף ומסתדרת מצוין 

אני ממליצה מאד על השיחות עם דוד, במיוחד לאנשים לחוצים כמו שאני הייתי. זה לא פסיכותרפיה שנמשכת שנים, אלא ליווי של כמה חודשים בלבד וזה באמת פנטסטי!

 

רבקה אשש

אשדוד

אני תמיד הרגשתי בלחץ, למדתי לקחת את הזמן בשביל לנשום ולהרגיש יותר טוב. למדתי לראות את הדברים באופן שונה ולהתקדם. זה הרגיעה אותי ואיפשר לי להרגיש יותר טוב. אני מצאתי רוגע. וכמה שאנחנו מתקדמים במחשבות חיוביות כמה שאנחנו מרגישים טוב יותר.

לכן כל התהליך הזה היה מאד משמעותי בשבילי. אני מודה לך מאד, דוד, ואני ממליצה בחום על התהליך הזה איתך.